Karta weryfikacji technicznej (dotacje PV) – ROF Podkarpackie

POMOŻEMY wypełnić Twoja KARTĘ WERYFIKACJI TECHNICZNEJ!!

Planujesz zainstalować instalację fotowoltaiczną w swoim domu ? Potrzebujesz pomocy podczas dokonywania wszystkich formalności związanych z dokumentacją ? Jeśli potrzebujesz fachowca do wypełnienia karty weryfikacji technicznej zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy certyfikowanych instalatorów fotowoltaiki oraz osoby z uprawnieniami SEP z kategoria E+D oraz KP. Dodatkowo gwarantujemy współpracę na najwyższym poziomie i profesjonalną obsługę.

www.fotowoltaiczne.info

Wsparcie rozwoju OZE na terenie ROF – “projekt parasolowy” to najnowszy projekt na dofinansowania paneli fotowoltaicznych dla województwa podkarpackiego. Jest on przeznaczony dla osób prywatnych jak i firm.

Warto więc podjąć pierwszy krok i złożyć wniosek o dofinansowanie. Nabór wniosków przystąpienia do projektu odbywać się będzie w dniach 11 – 29 września 2017 roku, w godzinach pracy poszczególnych Urzędów Miast/Gmin.

Czego dotyczy wsparcie rozwoju OZE na terenie ROF ?

Najprościej mówiąc jest to dofinansowania instalacji fotowoltaicznej na budynkach mieszkalnych. Instalacja paneli fotowoltaicznych nie jest rzeczą tanią lecz jest to rzecz, która wpływa na dbanie o naszą planetę. Dlatego Polska stara się jak najmocniej przyczynić się do wsparcia rozwoju OZE, stąd zaczęły powstawać projekty typu “parasolowy”.

Oferujemy pomoc w wypełnieniu KARTY WERYFIKACJI TECHNICZNEJ!

Nabór wniosków odbywać się będzie w dniach 11 – 29 września 2017 roku. Godziny przyjmowania wniosków obowiązują w godzinach pracy poszczególnych Urzędów Miast/Gmin.

W związku z koniecznością wypełnienia KARTY WERYFIKACJI TECHNICZNEJ dołączanej do wniosku docelowego należy zgłosić sie do osoby posiadającej Certyfikat Instalatora odnawialnych źródeł energii. Certyfikat wydany jest przez Prezesa Urzędu Dozoru Technicznego, który wypełni z państwem w/w kartę oraz dokona niezbędnych pomiarów elektrycznych. Nasza firma posiada wszystkie wymienione wyżej wymagania i postara się zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Pomożemy również z wypełnieniem wniosku do PGE w celu wydania bilansu półrocznego zużycia energii!

Więcej informacji:
http://rof.org.pl/24-aktualnosci/208-aktualnosci/359-instalacje-fotowoltaiczne-dla-mieszkancow-gmin-rzeszowskiego-obszaru-funkcjonalnego.html

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług !
Godziny otwarcia biura: 7:00-15:00

 

Dodaj komentarz